Amatorska Liga Tenisa Ziemnego

 

Kolejka 1 (12.06.17)

Krzyżanowski- Lenk 6-1,6-2

Twardokęs – Brzeziński 6-1,4-6,6-4

Kobylus – Kańtoch 6-4,6-0

Krawczyk – Podgórski 6-4,5-7,6-3

Przybyło – Cichoń 2-6, 6-3, 6-3

Sroka – Machura 7-6,5-7,4-6

 

Kolejka 2 (19.06.17)

Lenk - Machura 1-6,1-6

Cichoń – Sroka 6-2,0-6,6-3

Podgórski – Przybyło 1-6,0-6

Kańtoch – Krawczyk 6-2,7-6

Brzeziński – Kobylus 1-6,1-6

Krzyżanowski – Twardokęs 6-1,4-6,6-4

 

Kolejka 3 (26.06.17)

Twardokęs- Lenk 7-6,6-1

Kobylus – Krzyżanowski 6-3,6-3

Krawczyk – Brzeziński 6-3,4-6,6-3

Przybyło – Kańtoch 7-6, 6-3

Sroka – Podgórski 6-1, 6-2

Machura – Cichoń 1-6,5-7

 

Kolejka 4 (03.07.17)

Lenk - Cichoń 1-6, 2-6

Podgórski – Machura 2-6,1-6

Kańtoch – Sroka 2-6,2-6

Brzeziński – Przybyło 3-6, 4-6

Krzyżanowski – Krawczyk 6-1,7-5

Twardokęs – Kobylus 0-6, 2-6

 

Kolejka 5 (10.07.17)

Kobylus – Lenk 6-1,6-0

Krawczyk – Twardokęs 1-6,4-6

Przybyło – Krzyżanowski 6-2, 7-5

Sroka – Brzeziński 6-3, 6-1

Machura – Kańtoch 6-4, 6-2

Cichoń – Podgórski 6-1, 6-0

 

Kolejka 6 (17.07.17)

Lenk - Podgórski 0-6, 0-6

Kańtoch – Cichoń 2-6,2-6

Brzeziński – Machura 2-6, 1-6

Krzyżanowski – Sroka 3-6, 4-6

Twardokęs – Przybyło 1-6, 5-7

Kobylus – Krawczyk 6-1, 6-4

 

Kolejka 7 (24.07.17)

Krawczyk – Lenk 3-6,5-7

Przybyło – Kobylus 6-4, 6-3

Sroka – Twardokęs 6-1, 6-1

Machura – Krzyżanowski 6-0, 6-2

Cichoń – Brzeziński 6-3,6-1

Podgórski – Kańtoch 1-6,2-6

 

Kolejka 8 (31.07.17)

Lenk - Kańtoch 1-6, 2-6

Brzeziński – Podgórski 6-3,4-6,6-3

Krzyżanowski – Cichoń 3-6, 3-6

Twardokęs – Machura 4-6, 3-6

Kobylus – Sroka 4-6, 2-6

Krawczyk – Przybyło 0-6, 1-6

 

Kolejka 9 (07.08.17)

Przybyło – Lenk

Sroka – Krawczyk 6-4, 6-3

Machura – Kobylus 6-3,6-1

Cichoń – Twardokęs 6-1, 6-0

Podgórski – Krzyżanowski 4-6, 3-6

Kańtoch – Brzeziński 6-2,6-3

 

Kolejka 10 (14.08.17)

Lenk - Brzeziński 3-6, 4-6

Krzyżanowski – Kańtoch 4-6,6-2,6-2

Twardokęs – Podgórski 6-3, 6-3

Kobylus – Cichoń 3-6, 6-4, 6-7

Krawczyk – Machura 0-6,0-6

Przybyło – Sroka 3-6, 5-7

 

Kolejka 11 (21.08.17)

Sroka – Lenk

Machura – Przybyło 5-7, 3-6

Cichoń – Krawczyk 6-2, 6-1

Podgórski – Kobylus 1-6, 3-6

Kańtoch – Twardokęs 1-6,0-6

Brzeziński - Krzyżanowski 4-6, 2-6

Proszę o sprawdzanie tabeli i wyników.
W przypadku pomyłki proszę o kontakt.

 

Kolejka 12 (28.08.17)

Lenk- Krzyżanowski

Brzeziński- Twardokęs

Kańtoch- Kobylus 1-6, 0-6

Podgórski - Krawczyk

Cichoń- Przybyło 6-3, 4-6, 6-1

Machura- Sroka 6-7, 5-7

 

Kolejka 13 (04.09.17)

Machura - Lenk 6-0, 6-0

Sroka- Cichoń 6-4, 6-2

Przybyło- Podgórski

Krawczyk- Kańtoch

Kobylus- Brzeziński

Twardokęs- Krzyżanowski 6-7, 5-7

 

Kolejka 14 (11.09.17)

Lenk- Twardokęs

Krzyżanowski- Kobylus 4-6, 4-6

Brzeziński- Krawczyk

Kańtoch- Przybyło

Podgórski- Sroka

Cichoń- Machura

 

Kolejka 15 (18.09.17)

Cichoń – Lenk

Machura- Podgórski

Sroka- Kańtoch 6-1, 6-4

Przybyło- Brzeziński

Krawczyk- Krzyżanowski1-6, 1-6

Kobylus- Twardokęs 6-3, 6-7, 6-2

 

Kolejka 16 (25.09.17)

Lenk- Kobylus

Twardokęs- Krawczyk

Krzyżanowski- Przybyło 3-6, 4-6

Brzeziński- Sroka

Kańtoch- Machura

Podgórski- Cichoń 0-6, 0-6

 

Kolejka 17 (02.10.17)

Podgórski – Lenk

Cichoń- Kańtoch 6-1, 6-0

Machura- Brzeziński

Sroka- Krzyżanowski

Przybyło- Twardokęs

Krawczyk -Kobylus 0-6, 1-6

 

Kolejka 18 (09.10.17)

Lenk- Krawczyk

Kobylus- Przybyło

Twardokęs- Sroka

Krzyżanowski- Machura 3-6, 5-7

Brzeziński- Cichoń 1-6, 1-6

Kańtoch- Podgórski


 Kolejka 19 (16.10.17)

Kańtoch – Lenk

Podgórski- Brzeziński

Cichoń- Krzyżanowski 6-2, 7-5

Machura- Twardokęs

Sroka- Kobylus 6-3, 6-2

Przybyło- Krawczyk 6-1, 6-3

 Kolejka 20 (23.10.17)

Lenk- Przybyło

Krawczyk- Sroka

Kobylus- Machura 7-5, 1-6, 6-3

Twardokęs- Cichoń 2-6, 2-6

Krzyżanowski- Podgórski

Brzeziński- Kańtoch

 

Kolejka 21 (30.10.17)

Brzeziński – Lenk

Kańtoch- Krzyżanowski

Podgórski- Twardokęs

Cichoń- Kobylus 6-1, 6-0

Machura- Krawczyk

Sroka- Przybyło 6-2, 1-6, 7-5

 

Kolejka 22 (06.11.17)

Lenk- Sroka

Przybyło- Machura

Krawczyk- Cichoń 1-6, 3-6

Kobylus- Podgórski

Twardokęs- Kańtoch 6-4, 6-2

Krzyżanowski- Brzeziński

 

Tabela Wyników
 

IMIĘ I NAZWISKO

 

PKT

 

WYGRANE

 

SETY

 

GEMY

1.   ROMAN CICHOŃ
52
18/2
37/7
245/109
2.   PAWEŁ SROKA
46
15/2
32/5
212/128
3.   PIOTR KOBYLUS
42
14/6
29/14
214/144
4.   DAMIAN PRZYBYŁO
34
11/3
24/7
169/124
5.   PATRYK MACHURA
33
11/4
23/9
179/115
6.   MICHAŁ KRZYŻANOWSKI
22
8/10
16/22
173/178
7.   MATEUSZ TWARDOKĘS
22
7/9
16/19
148/163
8.   BARTOSZ KAŃTOCH
13
4/11
9/22
98/156
9.   PIOTR BRZEZIŃSKI
9
3/13
8/28
108/196
10. DAMIAN KRAWCZYK
8
3/14
7/28
112/204
11. ADRIAN PODGÓRSKI
5
1/12
4/24
75/155
12. WIESŁAW LENK
3
1/9
2/16
28/117

Do pobrania: 
ZałącznikWielkość
TERMINARZ.doc14 KB
TERMINARZ kol 12-22.doc14 KB