Amatorska Liga Tenisa Ziemnego

 

Kolejka 1 (12.06.17)

Krzyżanowski- Lenk 6-1,6-2

Twardokęs – Brzeziński 6-1,4-6,6-4

Kobylus – Kańtoch 6-4,6-0

Krawczyk – Podgórski 6-4,5-7,6-3

Przybyło – Cichoń 2-6, 6-3, 6-3

Sroka – Machura 7-6,5-7,4-6

 

Kolejka 2 (19.06.17)

Lenk - Machura 1-6,1-6

Cichoń – Sroka

Podgórski – Przybyło 1-6,0-6

Kańtoch – Krawczyk 6-2,7-6

Brzeziński – Kobylus 1-6,1-6

Krzyżanowski – Twardokęs 6-1,4-6,6-4

 

Kolejka 3 (26.06.17)

Twardokęs- Lenk 7-6,6-1

Kobylus – Krzyżanowski

Krawczyk – Brzeziński 6-3,4-6,6-3

Przybyło – Kańtoch

Sroka – Podgórski 6-1, 6-2

Machura – Cichoń 1-6,5-7

 

Kolejka 4 (03.07.17)

Lenk - Cichoń 1-6, 2-6

Podgórski – Machura 2-6,1-6

Kańtoch – Sroka

Brzeziński – Przybyło 3-6, 4-6

Krzyżanowski – Krawczyk 6-1,7-5

Twardokęs – Kobylus 0-6, 2-6

 

Kolejka 5 (10.07.17)

Kobylus – Lenk 6-1,6-0

Krawczyk – Twardokęs 1-6,4-6

Przybyło – Krzyżanowski 6-2, 7-5

Sroka – Brzeziński 6-3, 6-1

Machura – Kańtoch 6-4, 6-2

Cichoń – Podgórski 6-1, 6-0

 

Kolejka 6 (17.07.17)

Lenk - Podgórski

Kańtoch – Cichoń

Brzeziński – Machura 2-6, 1-6

Krzyżanowski – Sroka 3-6, 4-6

Twardokęs – Przybyło

Kobylus – Krawczyk

 

Kolejka 7 (24.07.17)

Krawczyk – Lenk

Przybyło – Kobylus

Sroka – Twardokęs

Machura – Krzyżanowski 6-0, 6-2

Cichoń – Brzeziński 6-3,6-1

Podgórski – Kańtoch

 

Kolejka 8 (31.07.17)

Lenk - Kańtoch

Brzeziński – Podgórski

Krzyżanowski – Cichoń

Twardokęs – Machura 4-6, 3-6

Kobylus – Sroka 4-6, 2-6

Krawczyk – Przybyło

 

Kolejka 9 (07.08.17)

Przybyło – Lenk

Sroka – Krawczyk 6-4, 6-3

Machura – Kobylus

Cichoń – Twardokęs 6-1, 6-0

Podgórski – Krzyżanowski

Kańtoch – Brzeziński

 

Kolejka 10 (14.08.17)

Lenk - Brzeziński

Krzyżanowski – Kańtoch

Twardokęs – Podgórski

Kobylus – Cichoń 3-6, 6-4, 6-7

Krawczyk – Machura 0-6,0-6

Przybyło – Sroka

 

Kolejka 11 (21.08.17)

Sroka – Lenk

Machura – Przybyło

Cichoń – Krawczyk 6-2, 6-1

Podgórski – Kobylus

Kańtoch – Twardokęs

Brzeziński - Krzyżanowski

Proszę o sprawdzanie tabeli i wyników.
W przypadku pomyłki proszę o kontakt.

 

Kolejka 12 (28.08.17)

Lenk- Krzyżanowski

Brzeziński- Twardokęs

Kańtoch- Kobylus

Podgórski - Krawczyk

Cichoń- Przybyło

Machura- Sroka

 

Kolejka 13 (04.09.17)

Machura - Lenk

Sroka- Cichoń

Przybyło- Podgórski

Krawczyk- Kańtoch

Kobylus- Brzeziński

Twardokęs- Krzyżanowski

 

Kolejka 14 (11.09.17)

Lenk- Twardokęs

Krzyżanowski- Kobylus

Brzeziński- Krawczyk

Kańtoch- Przybyło

Podgórski- Sroka

Cichoń- Machura

 

Kolejka 15 (18.09.17)

Cichoń – Lenk

Machura- Podgórski

Sroka- Kańtoch

Przybyło- Brzeziński

Krawczyk- Krzyżanowski

Kobylus- Twardokęs

 

Kolejka 16 (25.09.17)

Lenk- Kobylus

Twardokęs- Krawczyk

Krzyżanowski- Przybyło

Brzeziński- Sroka

Kańtoch- Machura

Podgórski- Cichoń

 

Kolejka 17 (02.10.17)

Podgórski – Lenk

Cichoń- Kańtoch

Machura- Brzeziński

Sroka- Krzyżanowski

Przybyło- Twardokęs

Krawczyk -Kobylus

 

Kolejka 18 (09.10.17)

Lenk- Krawczyk

Kobylus- Przybyło

Twardokęs- Sroka

Krzyżanowski- Machura

Brzeziński- Cichoń

Kańtoch- Podgórski


 Kolejka 19 (16.10.17)

Kańtoch – Lenk

Podgórski- Brzeziński

Cichoń- Krzyżanowski

Machura- Twardokęs

Sroka- Kobylus

Przybyło- Krawczyk

 Kolejka 20 (23.10.17)

Lenk- Przybyło

Krawczyk- Sroka

Kobylus- Machura

Twardokęs- Cichoń

Krzyżanowski- Podgórski

Brzeziński- Kańtoch

 

Kolejka 21 (30.10.17)

Brzeziński – Lenk

Kańtoch- Krzyżanowski

Podgórski- Twardokęs

Cichoń- Kobylus

Machura- Krawczyk

Sroka- Przybyło

 

Kolejka 22 (06.11.17)

Lenk- Sroka

Przybyło- Machura

Krawczyk- Cichoń

Kobylus- Podgórski

Twardokęs- Kańtoch

Krzyżanowski- Brzeziński

 

Tabela Wyników
 

IMIĘ I NAZWISKO

 

PKT

 

WYGRANE

 

SETY

 

GEMY

 1.   PATRYK MACHURA
 23 8/1 16/3 109/52
 2.   PIOTR KOBYLUS
13 4/2 9/4 69/38
 3.   BARTOSZ KAŃTOCH
 3 1/2 2/4 23/32
 4.   MATEUSZ TWARDOKĘS
 9 3/4 7/9 62/75
 5.   DAMIAN KRAWCZYK
 4 2/6 4/14 62/100
 6.   ADRIAN PODGÓRSKI
 1 0/4 1/8 21/55
 7.   PIOTR BRZEZIŃSKI
 2 0/7 2/14 43/92
 8.   ROMAN CICHOŃ
 21 7/1 15/3 102/47
 9.   MICHAŁ KRZYŻANOWSKI
 8 3/3 6/7 57/57
 10. PAWEŁ SROKA
 16 5/1 11/2 76/46
 11. DAMIAN PRZYBYŁO
 11 4/0 8/1 51/27
 12. WIESŁAW LENK
 0 0/5 0/10 16/61

Do pobrania: 
ZałącznikWielkość
TERMINARZ.doc14 KB
TERMINARZ kol 12-22.doc14 KB